Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach

Dátum: 10.11.2016
Autor: EWORKS.sk
Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach

  

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach I sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

nptsp_clanok

Terénna   sociálna   práca  sa  v našej  obci  začala  vykonávať  na  základe  účasti  v  národnom projekte  Terénna  sociálna  práca  v  obciach  I realizovanom Implementačnou agentúrou MPSVR SR  www.ia.gov.sk, vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje www.esf.gov.sk.

 

 

Zámerom projektu je zlepšenie sociálnej situácie ľudí ohrozených sociálnym vylúčením prostredníctvom zabezpečenia terénnej sociálnej práce za pomoci terénnych sociálnych pracovníkov a terénnych pracovníkov poskytujúcich pomoc obyvateľom obce, ktorí sa ocitli v sociálnej a hmotnej núdzi, nezamestnaným, rodinám s malými deťmi a seniorom s osobitným zreteľom na segregované a sociálne vylúčené komunity. Cieľom je zvýšenie účasti najviac znevýhodnených a ohrozených osôb na živote  spoločnosti, zlepšenie ich možností vstupu na trh práce, zlepšenie prístupu k poskytovaným službám a komplexná integrácia do spoločnosti.

 

 

  • Zmluva o spolupráci číslo     N20160127013

 

  •  Začiatok realizácie národného projektu Terénna sociálna práca v obciach I : 01.02.2016

 

  •  Ukončenie realizácie národného projektu Terénna sociálna práca v obciach I: 30.06.2019

Terénnu prácu v súčasnosti zabezpečujú títo zamestnanci/zamestnankyne našej obce:

 

Terénna sociálna pracovníčka/pracovník: Mgr. Iveta Diňová

 

Terénna pracovníčka/pracovník: Oľga Chamilová

 

E- mail: kyjov.tsp@gmail.com

 

Tel. kontakt: 0944636901,  052/4925165

 

Adresa kancelárie: Obec Kyjov, Kyjov 164

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.