Koronavirus

Autor: Milan Dirga
Koronavirus

Informácie ohľadom Koronavírusu

V súvislosti s výskytom Kronavírusu na území Slovenskej republiky Ústredný krízový štáb Slovenskej republiky od 10. marca 2020 prostredníctvom hlavného hygienika SR oficálne zakázal organizovanie športových, kultúrnych aj verejných podujatí na celom území štátu. Chceme upozorniť a apelovať na občanov, že voľno v práci, škôlkach a školách neznamená, že sa majú masovo presúvať na úrady!

V rámci preventívnych opatrení a zamedzenia šírenia Koronavírusu  COVID-19, Vás žiadame, aby ste obmedzili návštevy Obecného úradu v Kyjove. Žiadosti môžete vybaviť telefonicky tel. č. 052/4925 134, zaslaním mailu kyjov@centrum.sk, tel. č. TSP 0944 636 901. Žiadamé Vás aby ste konali zodpovedne, dodržiavali zvýšenú higienu a eliminovali stretnutia s verejnosťou, aj vzhľadom na to, že v okrese Stará Ľuvňa je vysoké percento ľudí zamestnaných v zahraničí.

V záujme zachovania zdravia vás, vašich blízkych a pracovníkov klientských centier a iných úradov vás prosíme o dodržiavanie odporučaných rád a hygieny! Žiadame občanov, aby boli zodpovední a disciplinovaní!

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
opatrenie_HHG_OLP_7694_2020_z_30092020_prevádzky_ruší_opatrenie_z_180920... Veľkosť: 141.4 kB Formát: pdf Dátum: 5.10.2020